Opalanie natryskowe

PIĘKNE I ZDROWE OPALANIE NATRYSKOWE

Opalanie natryskowe SunFX to :

  • naturalnie wyglądająca opalenizna
  • indywidualnie dobrany odcień do karnacji
  • piękny brąz w zaledwie kilka minut
  • równomierny koloryt
  • opalenizna utrzymuje się średnio ok 10 dni w przypadku powtarzania zabiegu do 3 tygodni!!!
  • pełne bezpieczeństwo (polecane także kobietom w ciąży, alergikom, osobom z bielactwem)
  • najwyższej jakości sprzęt z funkcją suszenia
  • naturalne preparaty opalające (bez konserwantów, alkoholu, perfum)
  • idealne przed wyjazdem na wakacje, weselem, imprezą, aby nawilżyć ciało i nadać mu gładkości.

JAK DZIAŁA OPALANIE NATRYSKOWE SunFX ?

Zabieg opalania SunFX jest wykonywany w gabinecie kosmetycznym i trwa około 15 min.SunFX nadaje skórze naturalnie i efektywnie wyglądającą opaleniznę. Jest to efekt lepszy i 100% bezpieczniejszy niż w solarium. Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem. To świetny, zdrowy sposób na piękny wygląd.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ OPALENIZNA SunFX ?

Można oczekiwać, że opalenizna SunFX będzie utrzymywała się około 10-14 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.

CZY SunFX JEST BEZPIECZNY W UŻYCIU ?

Preparaty SunFX są uważane na świecie za najbezpieczniejszą metodę uzyskania brązowej skóry. Unikatowa kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA, który posiada certyfikat Ecocert, dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Nasze produkty nie zawierają alkoholu, olejków, perfum, ani potencjalnie szkodliwych środków konserwujących, dlatego mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i alergików.

ZASADY OPALANIA SunFX

Przed zastosowaniem SunFX należy złuszczyć naskórek całego ciała przy użyciu peelingu. Należy zwrócić uwagę na miejsca gdzie skóra jest grubsza: kolana, łokcie oraz kostki. Na tym etapie nie należy stosować balsamów nawilżających, antyperspirantu ani perfum, ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania. Zabiegi typu depilacja, głębokie złuszczanie naskórka powinny być wykonane co najmniej dwa dni przed opalaniem natryskowym. Po zastosowaniu preparatu opalającego SunFX radzimy nie moczyć skóry, w zależności od użytku produktu od 2 do 8 godzin. W dniu aplikacji nie należy również nadmiernie ćwiczyć.
Po odpowiednim czasie po aplikacji zaleca się umycie skóry żelem myjącym – bez użycia gąbki !!!
Część bronzera zmywa się – jest to naturalny proces opalania natryskowego, jednak opalenizna nadal utrwala się na skórze. Jej trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przed zabiegiem i od poziomu nawilżania skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Po zabiegu zalecamy intensywne nawilżanie skóry, Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli oraz zabiegów złuszczających naskórek.

Przygotowanie do zabiegu, jak i pielęgnacja po stanowią kluczową podstawę do efektu końcowego opalania. Nie jesteśmy w stanie tego kontrolować dlatego ew reklamacje nie mogą być uwzględniane.

CAŁE CIAŁO + TWARZ 100zł !!!
połowa ciała – 60 zł

Salon Kosmetyczny Sekrety Urody

w Naszej ofercie również : depilacja laserowa , makijaż permanentny , wolumetria twarzy, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, mezoterapia igłowa , przedłużanie rzęs , mikrodermabrazja, zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała , masaż bańką chińską , manicure hybrydowy , pedicure leczniczy …