O Nas

Serdecznie witamy Państwa, na stronie internetowej Naszego Profesjonalnego Salonu Kosmetyczno Fryzjerskiego Sekrety Urody.
Salon mieści się w samym sercu Poznania, w dzielnicy Winogrady, otoczonej zielenią na ul. Na Murawie 8/2 .
Znajdziecie u nas Państwo bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów na ciało i twarz, a także ciekawą propozycję zabiegów fryzjerskich.
Więcej informacji na temat naszej oferty odkryjecie w zakładce : ZABIEGI.Nasz salon charakteryzuje się przede wszystkim profesjonalnym podejściem do klienta, miłą i ciepłą atmosferą, a wnętrza salonu przystosowane są dla  najlepszej wygody naszych Gości. Zabiegi wykonywane w otoczeniu miłych dla oka dekoracji, przyjemnych kolorów, przy dźwiękach wspaniałej muzyki  pozwolą na chwile relaksu i zapomnienia.

 

Salon został stworzony przez doświadczone i zgrane Kobiety z Pasją: Malwinę Karwat-Matusik, Ewelinę Karwat-Jabłońską i  Alicję Kuchta, które kobiecym okiem wynajdują to, czego kobiety potrzebują by czuć się piękne każdego dnia.

 

"Swoją pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.
By podnosić swoje kwalifikacje
i umiejętności, systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, seminariach, konferencjach tematycznych i targach branży kosmetycznej."

 

W razie pytań i wątpliwości udzielimy Państwu niezbędnych informacji telefonicznie, lub zapraszamy do Salonu osobiście.


Ewelina Karwat-Jabłońska - KOSMETOLOG
Alicja Kuchta - KOSMETOLOG
Malwina Karwat-Matusik - Studentka KOSMETOLOGII