Elite Shape Exclusive

Nowy wymiar modelowania sylwetki!

ELITE SHAPE EXCLUSIVE – najnowsza generacja hitowego Elite Shape Face&Body już dostępna!

Poznaj system 5 technologii działających w służbie piękna!

Skuteczne modelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu, ujędrnienie skóry twarzy i ciała.

TOTALNA NOWOŚĆ! LIFTING BIUSTU I POŚLADKÓW!

5 technologii – 1 zabieg – 1 godzina – 1 rozmiar mniej!

NOWA GENERACJA – NOWY STANDARD W MODELOWANIU SYLWETKI

  • Liposukcja kawitacyjna z radiofrekwencją w 1 głowicy!
  • Ulepszone mechaniczne rolki zwiększające drenaż limfatyczny
  • Mechaniczna stymulacja poprzez zassanie i masaż
  • Wspomagające działanie INFRARED

 

System Elite Shape Exclusive to:

1.Światło podczerwone INFRARED (laser biostymulujący) –wpływa na znaczną redukcję komórek tłuszczowych adipocytów oraz pobudza komórki skóry fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i pozbawiona cellulitu. Efekt działania to głównie poprawa powierzchownego mikrokrążenia, przyśpieszenie gojenia ran i powierzchownych urazów, działanie przeciwzapalne w stosunku do skóry i tkanki podskórnej, zwiększenie elastyczności małych mięśni.

2. Fale radiowe RF Bipolar – działanie na skórę tzw. „głębokim gorącem” czyli podgrzewanie głębokich warstw skóry o 5-7st. C. RF w obrębie skóry właściwej pobudza fibroblasty do regeneracji i produkcji włókien kolagenowych. Zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm tkankowy. Poprawia się jakość skóry, jej gęstość i napięcie. Wpływa to na wygładzenie zmarszczek i wypłycenie blizn. Technologia skuteczna i bezpieczna – podgrzanie nie niszczy innych struktur skóry, nie wywołuje efektu poparzenia naskórka. Przyczynia się również do rozpadu tłuszczu w komórkach tłuszczowych, czyli efektu lipolizy co wpływa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej i redukcję obwodów ciała.

3.Lipokawitacja – działanie kawitacji wytworzone przez falę dźwiękową o niskiej częstotliwości 30-40kHz. Ultradźwięki powodując zmiany w śródmiąższowym płynie tkanki tłuszczowej zwiększają ciśnienie wytwarzają pęcherzyki, które implodują i ulegają rozpadowi. W taki sposób lipokawitacja niszczy adipocyty. Pozostałości po rozpadzie tkanek tłuszczowych są następnie usuwane z organizmu przez układ moczowy i limfatyczny.

4. Endodermiczny masaż podciśnieniowy – nieinwazyjna terapia próżniowa polegająca na zasysaniu próżnią powierzchniowych warstw skóry. Zasysanie powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych, zwiększenie potencjału tlenu i składników odżywczych otrzymywanych przez tkanki skóry i równocześnie zwiększa szybkość usuwania toksyn z komórek. Dzięki ciągłemu zasysaniu uzyskujemy efekt mechanicznego drenażu limfatycznego.

5. Endomasaż mechanicznymi rolkami – terapia rolkami posiadającymi aż 4 kierunki obrotu, zwiększające skuteczne działanie masażu. Rolki wykonane ze stali szlachetnej.